Golden Rose Holiday nr 58 VS Wibo WOW glamour sand nr 3

Przedstawię Wam dzisiaj porównanie 2 lakierów piaskowych :)
Jak zauważyłyście GR i Wibo stworzyły piasek o tej samej barwie, która niczym zupełnie się nie różni.
Baza obydwu lakierów ma kolor bakłażanu, w którym są zatopione złote, różowo - fioletowe i brązowe drobinki. Lakiery nie schną aż tak szybko, jakbym tego chciała. Obydwa dla mnie potwornie śmierdzą, ble :P Pędzelki w obu przypadkach się różnią minimalnie, Wibo jest ciut cieńszy. Formuła lakieru jest również podobna, chociaż moim zdaniem jest gorsza w przypadku Wibo. Wytrzymałość lakierów jest moim zdaniem na takim samym poziomie, podobnie jak krycie. Dla mnie one wyglądają tak, jakby wyprodukowała je ta sama firma!
Cena i pojemność produktów różnią się. W przypadku GR pojemność to 11,3ml a jego cena to ok 13zł a Wibo ma cenę ok 7zł i pojemność 8,5ml.
Zobaczcie same i oceńcie ich podobieństwo i różnice ;) Jeżeli nie macie piasku i chcecie wypróbować czy Wam się spodobają - weźcie Wibo. Jeżeli chcecie mieć coś na dłużej to pojemnościowo lepiej się opłaca GR.

4 komentarze

 1. o kurczę nie wiedziałam , że są identyczne :D ja posiadam wibo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są :D Tak czy owak - są piękne ;) Wibo kupiłam z ciekawości a tu taka niespodzianka... Fajnego lakieru nigdy dość :)

   Usuń
 2. Fajne porównanie, szkoda tylko, że zdjęcia z efektem na paznokciach są tak ciemne ;) Ja chyba zdecyduję się na Wibo, nie potrzebuję takiej dużej buteleczki lakieru :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciemne? To mnie zaskoczyłaś :D U mnie na monitorze wcale ciemne nie są :) Ciemniejsze foto jest po to, żeby pokazać bazę lakieru a to 1e aby pokazać ich blask i drobiny...

   Usuń