LALALE - Ręcznie robione lale ;)

Postanowiłam, że zrobię jeszcze jeden wpis. Tym razem nie związany z kosmetykami!
Chcę Wam przedstawić przepięknie, ręcznie robione lale firmy Lalale... Ich autorka - Magda robi je na podobiznę ludzi ;) Każda wykonana jest z ogromną dbałością o detal, nie ma tu średniactwa! Nawet pudełko, w którym lala przychodzi jest robione ręcznie ;)

Info od Autorki:

Lalale, to unikatowe i niepowtarzalne zabawki, wykonane na zamówienie głównie na podobieństwo przyszłej właścicielki, bądź właściciela !

Opis

Lalale, to zabawki, których nie powstydziłaby się żadna dziewczynka, ani kobieta. To modnisie czasem eleganckie a innym razem zupełnie na luzie, trochę ekstrawaganckie a niekiedy przywodzące na myśl minione epoki. To zabawki wykonane w całości ręcznie ! Przy ich tworzeniu nie została wykorzystana maszyna do szycia. Lalki mają wielkość od 30 do 55 cm, wykonane z filcu z wkładem hypoalergicznym. Każda z nich ma również wyszyte oczęta (nie są namalowane). Istnieje możliwość zamówienia lalki na podobieństwo przyszłej właścicielki bądź właściciela (Lalale chłopcy też wchodzą w grę).

Nie macie pomysłu na prezent ? Chcecie posiadać siebie w miniaturze, albo zrobić niespodziankę bliskiej osobie ? Prześlijcie tylko zdjęcie przyszłego właściciela Lalali a wykonamy ją na jego podobieństwo w najdrobniejszych szczegółach ;) Uwzględniając przy tym sugestie co do fryzury, stroju etc !

Wszystkie zamówienia, życzenia i zapytania kierujcie na adres gnr@tlen.pl

Możecie nas również znaleźć tutaj http://srebrnaagrafka.pl/szukaj?utf8=✓&search=Lalale&commit=Szukaj


Kilka słów ode mnie:

Każda lala jest ręcznie szyta, ich buzie są haftowane i malowane, tak aby jak najlepiej oddać charakter przyszłego właściciela! Lale są mięciutkie w dotyku, wypchane specjalnym wypełniaczem dla alergików, tak aby nie uczulały nawet najmłodszych ;) Wszystkie dodatki - sukienki, kolczyki, płaszcze, kurtki, bluzki, biżu, torebki, buty itd. wykonuje ręcznie Autorka :)
Od siebie dodam, że widziałam i dotykałam je osobiście! Są genialne, urocze i cudne na żywo ^_^ Z utęsknieniem czekam, kiedy Magda wykona lalę specjalnie dla mnie. Wtedy wstawię Wam i pokażę jej kolejne cudo ;) W każdym razie - serdecznie je Wam POLECAM! :* :* :*

Dodaję jeszcze namiary na jej str na FB -- > https://www.facebook.com/lalaleoryginaldolls7 komentarzy