[TAG] Liebster Blog Award po raz kolejny!

Nominację dostałam od DHWANI MAQUILLAGE, dziękuję Kochana! :* Bardzo lubię tę zabawę i tym razem odpowiem na pytania ale już bez nominacji i wymyślania znowu pytań ;) Mam nadzieję, że się Kochana nie obrazisz za to! Po prostu, kilka razy już brałam w tym udział i nie chcę już nikogo mordować moimi pytaniami :DAle ok! Pytania od Dhwani:


Jak zaczęła się Twoja pasja, na której temat prowadzisz bloga?
 Co miłego Cię dzis spotkalo?
Miejsce do którego masz szczególny sentyment i dlaczego?
Co planujesz w te wakacje?
Jaką supermoc chciałabyś posiadać?
Czego się boisz?
Jakiej muzyki nie zdzierżysz?
Co Cię denerwuje w blogosferze?
Twoja największa wada i zaleta?
 Kot czy pies?
Odpoczynek : aktywny czy bierny?


1. Moja pasja zaczęła się jak moje życie związałam z malarstwem, tj. w liceum plastycznym. Po godzinach szkoły byłam tak naładowana i rozmalowana, że nie wiedziałam, co mam zrobić z energią, więc wtedy zaczęłam się malować. Początki były słabe - wiadomo. Była to tylko ciemna lub kolorowa kreska i tusz do rzęs :)

2. Dzisiaj byłam na cudownym spacerze z moim Mężem! Pogoda dopisuje, więc żal było siedzieć w domu.

3. GRECJA!!! Kocham ten kraj za ludzi, pogodę, kulturę i sztukę, jedzenie. To moja przystań i oboje z Mężem tam wypoczywamy na maxa. Schodzą tam ze mnie wszystkie nerwy, smutki, doładowuję się tam intelektualnie i duchowo. Zachwyca mnie ten kraj ponad miarę! Mój Mąż tak bardzo pokochał ten kraj, że uczy się języka. Ja też mam w planach ;)

4. W te wakacje czeka mnie ciężka praca, urlop dopiero po Nowym Roku :)

5. Telekineza. Czytanie w ludzkich umysłach też byłoby niezłe ale chyba bym zwariowała od czegoś takiego :D Wybieram więc telekinezę!

6. Boję się ciemności potwornie i burzy.

7. Hip-hopu i techno. Chociaż to wszystko zależy od poziomu. Jeżeli coś jest parodią to jest w stanie wszystko przełknąć :D

8. Chyba najbardziej wkurza mnie buractwo w blogosferze, świetnie o tym napisała dzisiaj Rarity, polecam poczytać!!

9. Jestem świrusem, osobą totalnie nieprzewidywalną, taką bombą z tykającym zapłonem - nigdy nie wiadomo, kiedy wybuchnę :D Może być to wadą ale też i zaletą! Jeżeli mam wskazać totalną wadę - jestem wygadana i potwornie ironiczna, to tyczy się każdej sfery życia, włącznie z moją osobą :)
Zaleta? Uwielbiam pomagać innym, za nic - dobrze mi z tym i nie oczekuję niczego w zamian, wystarczy powiedzieć: dzięki!

10. Pies. Kocham psy!! Chociaż pięknego brytyjczyka też bym przygarnęła :D Ogólnie psy doskonale rozumiem a ja i Maciej kochamy wszystkie mopsy i buldożki! Pieska nie mamy ale w przyszłości na pewno mopsika kupimy :)))

11. To zależy. Mam dni, kiedy uwielbiam biegać po mieście i odpoczywać ale relaksem jest też dla mnie malarstwo. Wszystko zależy od dnia i pory roku:)


Dzięki za pytania! Ja pozwolę sobie zamknąć zabawę i nie dręczyć już pytaniami :D

Lubicie tę zabawę? :D

5 komentarzy

 1. Lubię, ale ciężko jest mi potem wymyślić pytania tak, zeby się nie powtórzyły i znaleźć te 11 blogów :D Za pierwszym razem idzie w miarę gładko, ale potem ciężko być oryginalnym :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako, że dopiero zaczynam blogowanie to uwielbiam taką zabawę :) Najtrudniej dla mnie jest z nominacją, ciężko początkującej wybrać 11 blogów :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiscie, że się nie obrażam :) I dziękuję za odpowiedzi :) Co do rapu, też go nie znosiłam (choć tak naparawdę go nie znałam) dopóki nie poznałam moejgo chłopaka, który mnie przeciągnął na rapową stronę mocy... I okazało się, że jest to świetna muzyka, z przesłaniem i z pierdolnięciem, tylko trzeba znać ten "dobry" rap :) zabrzmi to śmiesznie, ale mogę nawet powiedzieć, że ta muzyka zmieniła moje żcie, daje mi kopa, żeby mówić nie i walczyć o swoje, w czym zawsze byłam słaba ;) polecam np. wsłuchać się w Łonę, mega inteligentny facet :) Oj ale sie rozpisałam w temacie, kończę już, dzięki! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje za wyróżnienie :-)
  Już się nie bawię, bo za dużo tego było...

  Zapraszam na Konkurs Rocznicowy tutaj kliknij

  OdpowiedzUsuń