[RECENZJA] PĘDZLE DO MAKIJAŻU EWY SCHMITT

Znacie markę Zenner? To właśnie ona produkuje różne akcesoria pielęgnacyjne i makijażowe. Właśnie ta firma jest producentem produktów sygnowanych nazwiskiem Ewa Schmitt, które można spotkać w Rossmannie i Kauflandzie. Na wstępie przepraszam Was, że nie są wyczyszczone ale zorientowałam się dopiero po obrobieniu fotek, cała ja! :P


Każdy z pędzelków kosztował ok 8-9zł. Mój Mąż kupił je kiedyś dla mnie podczas zakupów w Kauflandzie z czystej ciekawości czy będą dobre. Szczerze mówiąc od samego początku spisałam je na straty.
 A jaka jest rzeczywistość?Pędzelki są wykonane z mega miłego i miękkiego włosia syntetycznego, oprawionego w metalową skuwkę z drewnianym trzonkiem. Ten na foto wyżej to pędzelek języczkowy, płaski a to, że sterczą włoski to tylko i wyłącznie moja wina!! Podczas ostatniego mycia źle go położyłam na ręczniku i tak mu się zrobiło ale wróci do formy ;)Jego ścięty i również płaski brat jest tak samo świetny! Bardzo dobrze nakłada się tymi pędzlami cienie prasowane, wypiekane, sypkie czy kremowe! Naprawdę nie mam tym pędzlom nic do zarzucenia oprócz dwóch rzeczy:

- w pędzlu języczkowym rozkleiła się skuwka i lekko lata ale to nie jest wielki problem, dokleję sobie :D
- dostępność!! bardzo ubolewam nad tym, że marka Rossmann, która posiada w swoim asortymencie różne gadżety tej marki nie ma akurat pędzli!! Pozostaje tylko Kaufland...Porównując pędzle Ewy Schmitt do pędzli Sense & Body dostępnych w Rossmannie i Hebe widzę pewne podobieństwo we włosiu. Jest tak samo miękkie i delikatne, z tą różnicą, iż te marki Zenner są ciut bardziej sztywne, mniej się wyginają, co w efekcie finalnym nie wpływa na jakość pracy z nimi, są po prostu trochę inne ;)
Podsumowując, polecam Wam wypróbowanie tych pędzli, jeżeli macie do nich dostęp! Jeżeli nie macie to nie płaczcie, dlatego że podobne do nich są pędzle marki Sense & Body, które łatwiej można kupić :)


Recenzje obu pędzli znajdziecie na MAKEUPER.PL


i


A Wy znacie pędzle tej marki?

12 komentarzy

 1. Ooooo.. ja nie widziałam takich pędzli w Kaufie nigdy :( szkoda

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znałam tej firmy, ale pędzle wyglądają bardzo ciekawie. Może kiedyś się skuszę :p

  OdpowiedzUsuń
 3. ja nie znam tej firmy, ale nie mam w mieście Kauflandu, więc pewnie ich nigdzie nie dostanę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. no proszę nie widziałam ich, ale jak widać tanie też bywa dobre :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam firmy, ale pędzle są świetne

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz widzę te pędzle, ale fajnie wyglądają:)

  OdpowiedzUsuń
 7. chyba czas się tam przejść hehehe

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę ich poszukać w tym sklepie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Poszukajcie również w Auchan - dziś kupiłam pędzel do pudru :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Można je także kupić w carrefourze, zachęcam ponieważ są świetne! :D

  OdpowiedzUsuń