[TAG] SELFIE TAG

Hejo :) Rzadko robię tagi ale ostatnio mam ochotę przełamywać recenzje, makijaże i filmy właśnie takimi treściwymi postami, które mówią troszkę o mnie samej. Tag ten podpatrzyłam u Kiki i postanowiłam zrobić go u siebie.
Zapraszam Was do czytania! :)
1 - Jaka jest Twoja najlepsza cecha fizyczna?
Nie lubię siebie samej, mojej urody ale jeżeli muszę wybrać jedną rzecz to moje oczy. 
Lubię je bo są dziwne, wampirze i dzikie, mają szczególną cechę, o której mówiłam nie raz ;)


2 - Gdybyś mogła odwiedzić jakiekolwiek miejsce na ziemi to gdzie byś pojechała i dlaczego tam?
Jest wiele miejsc, które chciałabym zobaczyć ale najbardziej ciągnie mnie chyba do Japonii, Meksyku, Australii i Nowej Zelandii.


3 - Co potrzebujesz żeby poczuć się lepiej gdy jesteś chora?
Wszystko zależy od tego, jak bardzo jestem chora. Jak lajtowo, że mogę śmigać to normalnie funkcjonuję ale jak mnie rozłoży na całego to ukochane filmy, muzyka i książki.


4 - Jaką jedną poradę dałabyś młodzieży i dlaczego?
Uczyłam młodzież przez jakiś czas i tak naprawdę młodszym od siebie mam wiele do powiedzenia.
Jeżeli miałabym dać jedną radę to powiedziałabym, żeby pracowali ciężko i wierzyli, że kiedyś walka o ich marzenia zakończy się sukcesem. Ja w moje nadal wierzę i czekam, kiedy realnie zaczną funkcjonować :)


5 - Jak myślisz jakim zwierzęciem byłaś/mogłabyś być w swoim poprzednim wcieleniu?
Na pewno byłam kotem - czarną panterą! Kocham czerń, noc i chodzę swoimi ścieżkami, czasem depcząc to, co wartościowe. To, co mam w sercu, co gra w mojej duszy jest najważniejsze i choć nie chcę nikogo ranić - zdarza się, że robię źle, potem bardzo żałuję...
6 - Gdybyś mogła cofnąć się w czasie co byś zmieniła?
Zmieniłabym kilka rzeczy, właściwie każda odnosi się do kogoś. 1-nie zakochałabym się w kimś, kto mnie kiedyś potwornie poranił i sprawił, że mało co odczuwam; 2-byłabym sama, bo uważam siebie za osobę wysoce popapraną, nie umiejącą kochać (tak uważam, wiem jak kiedyś kochałam) i nie nadającą się do żadnego związku i 3-pojechałabym wcześniej do mieszkania mojej Babci, wyrwała jej z rąk cholerne pranie, które sprawiło, że dostała wylewu (pranie w misce - pochylanie się) a potem umierała na moich rękach.


7 - Co robisz dla rozrywki w weekendy?
Różnie z tym jest. Jak nie kręcę się po mieście to standardowo: komputer, muzyka, książki, filmy. Imprez nie lubię, chyba że posiedzenia przy alkoholu :)


8 - Co denerwuje Cię w miejscu gdzie pracujesz?
Ciężko mnie wnerwić do granic możliwości. Właściwie potrafią to nieliczne jednostki! A co do pracy -  staram się otaczać ludźmi, których kocham i lubię, więc nie mogę narzekać.


9 - Nie mogę żyć bez...
Sztuki! Muzyka, film, teatr, literatura nastrajają mnie na tworzenie prac. Nie umiem werbalizować głosowo myśli, pragnień w sposób precyzyjny, łatwiej mi pisać chociaż z wyznaniami też mam problem! Umiem porozumiewać się z drugim człowiekiem i najlepiej mi to wychodzi poprzez dotyk ale to ja sama muszę wyciągnąć rękę. Do obcych mam blokady, dużo czasu musi upłynąć nim się przekonam i kogoś dotknę, nawiążę kontakt. To nie jest wstyd, to lęk przed zranieniem i odrzuceniem... Czemu więc ta sztuka ma dla mnie tak wielkie znaczenie? W swojej twórczości poruszam różne tematy, głównie intelektualne ale pojawiają się również emocje. Pat skrywa w sobie cały wachlarz emocji, bólu, marzeń - jestem nimi wypełniona aż po brzeg ale w normalnym życiu zamknięta na 4 spusty. Mam w sobie ,,full pakiet" ale co z tego, kiedy nie umiem powiedzieć jak bardzo kocham czy lubię...


10 - Jakbyś mogła mieć jedną super moc w swoim życiu, którą byś wybrała?
Chciałabym, oprócz umiejętności wczuwania się w kogoś i słuchania intuicji także czytać w ludzkich umysłach, żeby wiedzieć czy brnąć w niektóre znajomości czy nie.


To tyle o mnie ;)

Spodobał Wam się ten tag?

2 komentarze

  1. Jesteśmy bardzo do siebie podobne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Patrycja to nasza jedna z najbardziej niezwykłych kobiet. Jest bardzo wartościowa osobą, inteligentną, wiedzaca czego chce. Szanuje ja za to jaka jest osoba, i ze wszystkim można się do niej zwrócić ;* czarna kocica!

    OdpowiedzUsuń