[ZAPACHY] MARIZA SUBTILLE ROSE, PERFUMETKA

Hejka :) Pisałam Wam niedawno, że będzie więcej zapachów, prawda? ;) Pat jest spragniony nowości zapachowych - tanich i drogich, non stop wyszukuję ciekawych kompozycji, dodaję do listy chciejstw. Nigdy wcześniej nie pojawiały się na blogu perfumetki ale musicie wiedzieć, że kiedy intensywnie biegam po mieście to zawsze przy sobie mam właśnie takie maleństwo, żeby się odświeżyć w ciągu dnia. Taka forma perfum czy wody toaletowej jest dla mnie niezwykle wygodna :)
Zapach Marizy, o którym za moment przeczytacie występuje również w dużej wersji 100ml, ja na próbę wzięłam małą pojemność. Czy polubiłam ten zapach? Przeczytajcie dalej :)Pojemność 15ml albo 100ml
Cena 15,90 albo 39,50zł 
(obecnie w katalogu są tylko duże wersje ale może perfumetki wrócą)Skład:


Perfumetka przychodzi w kartonowym, białym opakowaniu. Sam zapach docelowo został zamknięty w prostą, klasyczną, walcowatą buteleczkę z atomizerem, który działa sprawnie, ładnie rozpyla płyn i nie zacina się.


Subtille Rose to woda toaletowa o naprawdę bardzo subtelnym, drzewno - różanym zapachu, jednak nie duszącym ani mdlącym. Mnie osobiście zapach geranium potrafi przyprawić o migrenę - nie w tym przypadku! Wielbicielki mocnych zapachów nie polubią tej wody toaletowej, dlatego że nie jest ona mocarna, raczej trwa przy skórze w niezmienionym stanie do 3h, nie roztacza za nami chmury zapachu. Subtille Rose nie kwaśnieje na skórze, nie zmienia się w żaden sposób pod wpływem wysokich temperatur. Jeżeli kochacie zapachy subtelne, wyczuwalne przy tuż skórze to jest to produkt godny przetestowania :)


Pragnę Wam również zakomunikować pewne info! Od jakiegoś czasu jestem konsultantką Marizy, więc jeżeli macie ochotę skusić się na jakieś produkty to wystarczy: założyć konto jako klient bezpośredni i cieszyć się stałym rabatem 30% na wszystko albo zostać ich konsultantką tak, jak ja a wszystko, co potrzebujecie do założenia konta znajdziecie w tym linku KLIK - ZAŁOŻENIE KONTALubicie delikatne, subtelne zapachy?
Jesteście fankami zapachów kwiatowych?

5 komentarzy

 1. Takie perfumetki są idealne na wyjazdy, dlatego nie lubie kupować perfum o pojemności większej niż 100 ml ;))

  http://whisperyourlove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. nie słyszałam o nim ale moze warto spróbowac
  http://happinessismytarget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli są tam jakieś nuty różane, to to nie jest raczej zapach dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi ten zapach się podoba,ale bardzo lubię Subtille Blank. Mogliby zrobić pachnące strony,byłoby nam łatwiej :)

  OdpowiedzUsuń