[LIFESTYLE] PODSUMOWANIE LATA

Witajcie Kochani :) Dzisiejszy wpis będzie tak, jak pokazuje tytuł - podsumowaniem lata. Wiele się działo przez cały ten czas i choć słonko jeszcze nas rozpieszcza, to jednak czuję w powietrzu nadchodzącą jesień, której osobiście fanką nie jestem, właśnie ze względu na brak słońca!
W każdym razie, postanowiłam napisać Wam, co się u mnie działo przez wakacje a konkretnie przez ostatni miesiąc, przy czym postaram się nie zdradzić konkretów, gdyż chcę je pozostawić na filmiki o Kanadzie i Meksyku :)Koniec lipca i połowa sierpnia były czasem intensywnych przeżyć, pięknych chwil, obłędnych widoków. Oprócz choroby, która się przydarzyła i brania antybiotyku wreszcie naładowałam baterię i wróciłam do kraju pełna energii do pracy - malarstwa i blogowania :)
Podróż do Kanady i Meksyku były moimi marzeniami życia oraz mogę powiedzieć Wam śmiało, że nie były to moje pierwsze i ostatnie wypady tam, na pewno do tych krajów wrócę!Musicie jeszcze troszkę poczekać na pełną relację z mojego pobytu w Kanadzie i Meksyku, nie chcę póki co zdradzać wszystkiego, traktujcie ten wpis po prostu na luzie, jako zapowiedź czegoś fajnego, co Was wkrótce tutaj spotka :) Zdradzę tylko, że zdjęć jest sporo, znajdą się też jakieś krótkie materiały video - sporo przed Wami!
Co planuję w najbliższym czasie? 


Oprócz nadrobienia zaległości tutaj, przygotowuję się powoli do wystawy, więc szkice, które zrobiłam przed wyjazdem czekają na realizację :) W sprawach blogowych: masa recenzji a wierzcie mi - nowości jest sporo! Wiele fajnych produktów przygarnęłam, cały czas je testuję i za jakiś czas zobaczycie je w filmiku z haulem.
Zmiany


Cały czas uczę się fotografii, szukam odpowiednich środków wyrazu, odpowiedniego sprzętu, który da mi efekt, jaki mam w głowie. Niedługo dokupię kolejne foto zabawki, związane głównie z oświetleniem bo na tym polu czuję niedosyt i jeszcze nie ma takiego efektu w filmach, jaki chcę ale szukam... Także parasolki, softboxy i blendy czekają :D 

Oprócz tego na pewno nowy telefon, myślę nad iPhonem 7, który niedługo się pojawi i choć kochałam moją Lumię to jednak przeszkadza mi w Windowsie na telefonie brak dobrze działających aplikacji społecznościowych, w tym Instagrama i Messengera - bardzo często mam z nimi problemy i szczerze mnie to wkurza!
Oprócz tego pora na wymianę nowego laptopa bo na tym coraz gorzej montuje mi się filmy i to, co normalnie bym zrobiła w 2h robię w 4, także też pora na wymianę staruszka :)
Bardzo ciekawa jestem jak Wam wakacje mijają? Wyjechaliście gdzieś czy zostaliście w domu?  A może planujecie na dniach gdzieś pojechać? Piszcie w komentarzach Kochani :)

3 komentarze

 1. Też zdecydowanie nie jestem fanką jesieni :(
  Widać, że Twoje wakacje były udane. Chętnie zobaczę szerszą relację;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hymm zmiany? uwielbiam zmiany u siebie jak i u innych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ahhhh jesień piękna ale jej chłodne oblicze mnie przeraża... fajne miałaś wakacje:) widać marzenia sie spełniają, wymiana laptopa to coś o czym myślę od dawna....bo ile razy można naprawiać grata...a znowu sie sypie... aż głowa boli od tego trzeszczącego wiatraka....hehhhh...

  OdpowiedzUsuń