[RECENZJA] PERFECTA EPILADY, WOSK W PLASTRACH DO DEPILACJI CIAŁA

Hejka :) Lubicie depilować ciało woskiem? Przyznam, że dla mnie to jest nowość i nigdy nie używałam depilatora ani wosku, jednak z racji testowania teraz produktów Dax Cosmetics - odważyłam się! Jakie jest moje zdanie na temat? Dowiecie się z tekstu poniżej :)


10 plastrów + chusteczki z oliwką
Cena ok 12zł


Informacje ogólne


 Skład:


Plastry wraz z chusteczkami zostały zapakowane w sztywne, kartonowe, zielone opakowanie, które zdecydowanie przykuwa naszą uwagę :)


DziałaniePlastry z woskiem należy ogrzać w dłoni poprzez potarcie albo położyć chwilę na kaloryferze czy laptopie i szybko rozerwać je na pół (2 plastry są ze sobą sklejone), nalepić na skórę, gdzie chcemy przeprowadzić depilację i szybko zdzierać. Nadmiar wosku usuwa się specjalną chusteczką dołączoną w zestawie, która jest wielkości kartki papieru z zeszytu, wykonana jest z cienkiej i miękkiej flizeliny - bardzo dobrze czyści!

Same plastry depilują znakomicie i rzeczywiście jak napisano na opakowaniu - wyrywa także 2mm włoski! Jednak musze na jedną rzecz zwrócić uwagę... Ja mam owłosienie grube, mocarne i wyrwać je to jest nie lada wyczyn :D U mnie te plastry depilowały ale niedokładnie i musiałam na ramię zużyć 4 aby dokładnie powyrywać włoski! Na nogach to już w ogóle mam takie kudły, że nie pytajcie :D Plastry złe nie są, robią co mają robić ale mogą się nie sprawdzić u osób z "byczym" owłosieniem.
Jeżeli Wasze włoski są dosyć delikatne i nie jest ich super dużo to te plastry pokochacie.
Dla mnie okazały się zbyt delikatne ale nie oznacza to, że są złe!
O aspektach cierpiętniczych nie będę pisać bo każdego boli bardziej lub mniej, mnie niezbyt bolało ale mam niski próg bólu ;)
Polecam wypróbować.


Depilujecie się woskiem?
Znacie te plastry?

3 komentarze

 1. Raz zastosowałam plastry ale nie spodobało mi się to. Bolało i były niedokładne. Może kiedyś powtórzę doświadczenie aczkolwiek nie jestem tego pewna. Obecnie używam golarki i jest mi z nią dobrze :)
  Zapraszam do siebie:
  http://bylasobiepanda.blogspot.com/ 

  OdpowiedzUsuń
 2. zdecydowanie bardziej wolę wosk na ciepło ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja plastrami depiluję jedynie monobrew mojego faceta ;D Dla mnie plastry to porażka, włosy na nogach mam jak chłop więc szkoda mi kasy na jakiekolwiek plastry, bo one zwyczajnie sobie z tym nie radzą :D

  OdpowiedzUsuń