[RECENZJA] KANEBO EVITA BEAUTY WHIP SOAP

Hejka! 🤩 W tym tygodniu było dużo achów ale przyszła pora trochę stonować. Dzisiaj nie będzie hitu ale pragnę pokazać Tobie produkt, który przywiozłam z Japonii, niezwykle uroczy, który jest w stanie kupić kobiece serce już po przebudzeniu! W tym wpisie wezmę pod lupę piankę myjącą, która wydobywając się z opakowania przybiera formę róży, pięknie pachnie i dobrze działa.
To czemu nie jest hitem?


Pojemność 150g
Cena ok 43zł (1200 Y w Japonii ) lub 25$ na Ebay'u


Informacje ogólne


Skład (tłumaczony z opakowania):


Kosmetyk nie posiadał zewnętrznego opakowania, był jedynie zafoliowany.
Docelowo, piankę umieszczono w aluminiowej puszce z plastikowym dozownikiem, który jest tak naprawdę największą atrakcją tego produktu.


Działanie
Pianka myjąca Kanebo Evita jest w konsystencji zbita, pachnie pięknie różą!
Delikatnie myje, nie ściąga, nie wysusza i nie jest to kosmetyk, który zmyje super wodoodporny makijaż. To mydło, które dobrze sprawdzi się o poranku, gdy chcemy domyć resztki makijażu lub zmyć pielęgnację. W innym przypadku może rozczarować. Skład? Nie jest perfekcyjny, gdyż znajdziemy w nim mikroplastik czy phenoxyethanol. Z dobrych rzeczy mamy tutaj np. ekstrakt ze sfermentowanego ryżu, kolagen czy mleczko pszczele. Czy są minusy? To nie jest minus ale warto napisać o tym kilka słów. Chodzi o dozownik, który wymaga dwóch dłoni oraz skupienia, gdy chcemy uzyskać mniejszą porcję pianki, niż z opcji na maksa. Nie jest to jakiś wielki zarzut, po prostu trzeba się nauczyć korzystania tego dozownika!
Finalnie jestem zadowolona z tego produktu i możliwe, że sięgnę po niego w przyszłości bo rzeczywiście dobrze działał a i wyglądał uroczo.
Na pewno jest warty wypróbowania!
POLECAM

P.S.
Gdybyś chciała odpowiednik tego produktu i do tego tańszy z takim właśnie dozownikiem to zobacz firmę EveryShine TU i TU


Używałaś takiego cudaka?

3 komentarze

  1. Myślę, że zakupię ją i wypróbuję przy porannej pielęgnacji :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przedziwny i zarazem fascynujacy dozownik, nawet chyba moglabym uzywac obu rak ;D

    OdpowiedzUsuń
  3. nawte spoko! przepiękna jest ta róża <3

    OdpowiedzUsuń