[ZAPACHY] MAISON MARGIELA - REPLICA BY THE FIREPLACE

 Hejka!🤩 Ostatnia recenzja w tym tygodniu i po raz kolejny zapach! Tym razem na tapet weźmiemy wodę toaletową ale jakże trwałą i ciekawą! Zapach ten to perfekcyjna replika ogniska, która przywodzi na myśl cudne chwile kiedy płomień ogrzewał nasze ciało. Dlaczego warto go kupić? Tego dowiecie się z recenzji.

Pojemność 100ml

Cena ok 570zł

Kupisz TU 


Wodę toaletową zapakowano w biały, solidny i naprawdę sztywny kartonik, który też nie łatwo otworzyć za co wielki plus! Sam zapach został zapakowany w szklaną butelkę na której znajduje się ciekawa etykieta bo wykonana z materiału a pod atomizerem znajduje się biały sznurek.


A co znajdziemy w kompozycji zapachowej?


Nuta głowy: Goździki, Płatki kwiatu pomarańczy, Różowy pieprz

Nuta serca: Olejek z jałowca, Kasztanowiec, Olej z drzewa gwajakowego

Nuta bazy: Balsam peruwiański, Wanilia, Drzewo kaszmirowe


Woda toaletowa REPLICA By the Fireplace to kompozycja niezwykle intensywna, ciepła, otulająca - dokładnie taka, jak uczucie siedzenia przy ognisku! Sprawką owego otulenia są goździki, które otwierają kompozycję, dają uczucie przykrycia się ciepłym kocem a po chwili dołącza zapach pieczonych kasztanów w akompaniamencie drzewa gwajakowego. Dodatkowo, połączenie ciepłego kaszmiru i kuszącej wanilii przywodzi na myśl ciepłe wspomnienia gdy jako dzieci siedząc przy ognisku śpiewaliśmy piosenki albo opowiadaliśmy sobie różne historie. Zapach ten choć zamknięty w minimalistycznym flakonie, przywołuje wspomnienia i bogactwo dobrych uczuć gdy czuliśmy się bezpieczni a ciepło ogniska rozgrzewało nie tylko ciało ale i serce.

GORĄCO POLECAM

Prześlij komentarz