In To You Cosmetics - Light Long-Lasting Matte Liquid Lipstick - Warto?

Hejka!🤩 Uwielbiam testować nowe produkty, a zwłaszcza nowych firm o których wcześniej nie słyszałam! Niedawno otrzymałam przesyłkę z płynnymi pomadkami od firmy In To You Cosmetics, w której znalazło się 6 matowych pomadek w płynie. Po pierwszym użyciu wiedziałam, że je polubię! Co mnie w nich urzekło? Tego dowiecie się z recenzji, zapraszam.


Pojemność 3g
Cena 15$
Kupisz TU

Informacje ogólne

Skład:

Firma In To You Cosmetics została stworzona aby celebrować piękno, podkreślać je oraz indywidualizm. W 2019 stworzyli kultową Lip Mud. Ponadto, firma używa wysokich jakościowo wegańskich, syntetycznych i naturalnych składników stawiając na innowację, technologię oraz bezpieczeństwo. Ich produkty są wolne od okrucieństwa a ich kosmetyki są wegańskie. W tym roku, dokładnie 3 Sierpnia In To You Cosmetics przekazało 80.000 USD na rzecz China Women's Development Foundation, aby wesprzeć finansowo kobiety w otrzymaniu szczepionki przeciw HPV. 

Pomadki zapakowano w matowy, sztywny kartonik głównie z chińskimi napisami, na którym znajdują się informacje o produkcie wraz ze składem. Docelowo, szminkę zamknięto w solidne, plastikowe, matowe opakowanie o interesującym designie. Pomadka ma konsystencję kremowo - pudrową, gładko sunie po skórze a jej zapach jest dosyć specyficzny, jakby kwiatowo - winny. Aplikator jest klasyczny, w formie skośnej szpatułki z włoskami.


DziałanieJeżeli mieliście wcześniej do czynienia z pomadkami firm azjatyckich to wiecie, że niektóre konsystencje są inne, niż te które znamy w Europie czy Stanach Zjednoczonych - są delikatniejsze w pigmentacji, albo dają efekt pudrowo - chmurkowych ust czy wręcz barwią usta. Ta szminka jest z cyklu tych, które dają tej pierwszy efekt czyli z jednej strony mamy kolor, a z drugiej możemy uzyskać efekt delikatnego, pudrowego rozmycia, co mnie osobiście bardzo urzeka w makijażu, jednak nasze szminki w markecie nie są w stanie takiego efektu dać.W przypadku tej firmy to, co urzekło mnie najbardziej to formuła, kolory oraz samo opakowanie, które mnie osobiście skradło serce bo lubię mieć ładne rzeczy w kolekcji! Jeżeli chodzi o formułę to jest ona niezwykle lekka, wymaga budowania, ale jednocześnie wygląda bardzo naturalnie i to od nas zależy czy chcemy mocniejszy efekt czy właśnie efekt azjatyckich, rozmytych i bardziej naturalnych ust. Dodatkowo, ta pomadka dobrze prezentuje się również w formie różu ponieważ daje nam chwilę do pracy. 

Odcienie od dołu: In Brown L-Br01, In Taupe L-Tp01, In Nude L-Nu01, In Pink L-Pk01, In Cinnamon L-Cn01, In Red L-Rd01

Na ustach jest niezwykle komfortowa, jednak nie jest to formuła całkowicie zastygająca! Czuć jak się przesuwa kiedy ruszamy ustami, ale tylko w przypadku nałożenia większej ilości. Pomadka ładnie osadza się na ustach dając wspomniany efekt pudrowości, pięknie wygląda również wklepana palcem w postaci bardziej rozmytej, przypominającą chmurkę. Nie wysusza ust, nie tworzy skorupek a dodatkowo jest dosyć trwała, ale łatwo się usuwa płynem micelarnym i nie barwi skóry. Na wielki plus dla firmy za to, że znajdziemy 9 różnych odcieni takich jak nude, mauve, brąz, czerwień czy róż. Jeżeli miałabym wybrać jeden odcień nie byłabym w stanie, dlatego że podobają mi się wszystkie chociaż w kolekcji jest 9 odcieni! Spodziewajcie się wkrótce makijaży z nimi!

GORĄCO POLECAM

Prześlij komentarz