[RECENZJA] DAX COSMETICS, DAX SUN, ACAPULCO EMULSJA DO OPALANIA SPF 30 I WET SKIN OLEJEK SPF 6

Hejka :) Dzisiaj będą dwie szybkie recenzje, też z opalaniem związane ale tym prawdziwym. Postanowiłam te dwa kosmetyki umieścić w jednym wpisie z tego względu, że super dużo na ich temat nie mam do powiedzenia z racji tego, że też przy produktach do opalania nie ma wielu kwestii do opowiedzenia. W każdym razie, zapraszam Was do przeczytania :)


Emulsja - Pojemność 50ml / Cena 8,99zł
Olejek - Pojemność 150ml / Cena 17,49zł


Informacje ogólne


Olejek SPF 6


Info ze strony sklep.dax.com.pl:


Skład:

Olejek został zapakowany w smukłą i dość zgrabną brązową przezroczystą butelkę z atomizerem.
Jak możecie zauważyć na foto, olejek jest bardzo rzadki, ma konsystencję wody.
Atomizer działa sprawnie, nie zacina się.
Działanie


To, co na wstępie mnie osobiście troszkę odrzuca i mi się nie podoba to jego bardzo specyficzny i mocny zapach, taki sztuczny dla mnie i naprawdę czuć go długo na skórze, co mnie drażni.
Samo działanie, tj. nakładanie na mokrą skórę, rozsmarowanie jest w porządku, podobnie jak z ochroną, która w tym przypadku jest niska i wynosi SPF6, dlatego też nie podchodzę do tego kosmetyku z wielkim entuzjazmem. Warto napisać, iż olejek bardzo szybko się wchłania, jego konsystencja jest lekka, wręcz sucha, co skutkuje tym, iż nie lepi się na skórze ani do ubrania, dodatkowo jeszcze nie barwi nam ubrań. Cały czas zastanawiam się czy wziąć go na wakacje w wielki upał czy odpuścić i zużyć go tutaj... W każdym razie, mnie nie zachwycił ani nie zachęcił do kupna, chociaż bardzo sobie cenię produkty Daxa do opalania!
Informacje Ogólne 


Emulsja SPF 30


Info ze strony sklep.dax.com.pl:


Skład:


Emulsja została zapakowana w aluminiową saszetkę wielkości dłoni z nakrętką. Przyznam, że rozwiązanie fajne i przede wszystkim dobre w użytkowaniu w podróży. Zresztą, jest nawet napisane na opakowaniu ,,travel pack", więc wiemy o co chodzi :)

DziałanieEmulsja ma postać lekko rozwodnionego kremu, pachnie tak samo jak woda micelarna z Perfecty, którą recenzowałam TUTAJ KLIK 
Bardzo przyjemnie się ten kosmetyk rozsmarowuje, przede wszystkim szybko się wchłania, nie jest tłusta, nie lepi się na skórze ani do ubrań i dobrze chroni. Przyznam, że używałam ją również na twarz i nie miałam żadnych przykrych niespodzianek! Kosmetyk dobrze chroni, przyjemnie pachnie, ma wysoki filtr SPF a do tego wygodne opakowanie - z przyjemnością zużyję do końca!
Polecam!


Lubicie produkty Daxa do opalania?
Jakie polecacie?


2 komentarze

  1. Olejek nie zachęca - przede wszystkim składem, za to emulsja w saszetce wygląda bardzo fajnie. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja na razie nie mam gdzie użyć tych kosmetyków ;p

    OdpowiedzUsuń