[DŁONIE] BARWA COSMETICS HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO 👍HIT HIT HIT👍

Hejka! 🤩 Jakiś czas temu pokazywałam inny produkt firmy Barwa Cosmetics sygnalizując, że nie będzie to jedyny hit od nich! Tym razem pokażę Tobie naszego - mojego i Maćka długofalowego ulubieńca. Kosmetyk ten używamy oboje od prawie 2 lat i śmiało mogę napisać, że odratował nasze dłonie! Dlaczego warto sięgnąć po szare mydło tej firmy?


Pojemność 500ml
Cena ok 8-10zł
Kupisz TU , TU a stacjonarnie w AuchanInformacje ogólne


Skład:


Mydło zamknięto w solidną, plastikową butelkę z dozownikiem w formie pompki, która sprawnie i precyzyjnie wypluwa taką ilość preparatu, jaką chcemy.
U nas płyn jest zawsze przelewany do specjalnego pojemnika łazienkowego i co ważne, formuła ani w pierwotnym opakowaniu ani w naszym nie zatyka pompki!
Więcej o formule poniżej.


Działanie

Produkt ma gęstą konsystencję, przypominającą kisiel. Nie ma wyczuwalnego konkretnego zapachu a jedynie subtelny, mydlany. Jego skład perfekcyjny nie jest gdyż zawiera w sobie DEA i EDTA - mogą działać drażniąco, wywoływać świąd i pokrzywkę.
Dlaczego jednak po niego sięgamy?

Nie pomagały żadne dotychczasowe mydła, nawet z Aleppo - skóra dłoni była wysuszona, w moim przypadku paznokcie koszmarnie się kruszyły oraz rozdwajały. Wszystko zmieniło się gdy Maciej kiedyś z ciekawości zakupił to mydło. Już po pierwszym myciu dłonie były miękkie w dotyku, gładkie a po miesiącu czasu zauważyłam, że skórki przy paznokciach nie sterczą a płytka mniej się rozdwaja i kruszy! Po roku stosowania paznokcie wróciły do normalności, przestały pękać, kruszyć się, nie zahaczam już o sweterek a skóra stała się niezwykle miękka w dotyku.
Dodatkowym, bardzo ważnym dla nas plusem jest fakt, iż produkt nie pachnie oraz nie posiada koloru, przez co nie brudzi się umywalka.
Zdecydowanie POLECAMY

Stosujesz szare mydło?

Prześlij komentarz