[RECENZJA] FLOS LEK, ŻEL ARNIKOWY - MÓJ MAŁY CUDOTWÓRCA

Kolejny, szybki i przyjemny pościk, w którym pragnę Wam pokazać moje cudo na wszelkie obtłuczone miejsca czy siniaki!


Info z opakowania:
Skład:


Pojemność 50ml
Cena 10złProdukt zapakowany został w zupełnie niczym nie wyróżniającą się, plastikową tubkę, z której o dziwo - nie schodzą napisy za co plus! Bardzo nie lubię, kiedy tak się dzieje ale tutaj, pomimo niskiej ceny jest ok.
Kosmetyk jest oczywiście w formie przezroczystego żelu o lekko żółtawym zabarwieniu. Nałożony na skórę chłodzi i daje uczucie komfortu, zwłaszcza latem! Mnie poleciła go kiedyś znajoma, która używała tego specyfiku pod oczy, żeby zredukować sińce pod oczami i właśnie w takim celu ten żel zakupiłam.Jego konsystencja jest dosyć gęsta ale w kontakcie ze skórą trochę się topi i staje się płynny, jednak nie spływa nam po skórze. Stosowałam ten produkt pod oczy ale również na wszelkie stłuczenia i siniaki.
Pod oczami nakładałam go z różną częstotliwością - jeżeli miałam luźny dzień i nie musiałam wychodzić to zdarzało się to 3 razy dziennie a w inne dni minimum 1 raz. Zauważyłam delikatne rozjaśnienie i zmniejszenie cieni pod oczami, natomiast całkowicie one nie zniknęły! Wiem, że marka ma również inną wersję ze zwiększoną ilością Arniki i na pewno tę wersję zakupię po skończeniu tej :D
Na siniaki i wszelkie obrzęki radzi sobie rewelacyjnie!! Warunek jest jeden - żadnych uszkodzeń skóry czy podrażnień, dlatego że nałożony w takie miejsca będzie szczypać:/

Produkt jest super na wszelkiego typu siniaki i obrzęki, pomaga je szybciej zwalczyć, natomiast na cienie pod oczami w moim przypadku okazał się zbyt słaby i dlatego w przyszłości przetestuję wersję z mocniejszą dawką Arniki. Wtedy też zrobię porównanie obu wersji :)


Dokładną recenzję znajdziecie na  MAKEUPER.PLA Wy znacie żel arnikowy?

9 komentarzy

 1. hehhh... gdyby jeszcze nie podrażniał...

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę wypróbować, bo niestety nie ma tygodnia zebym nie miała nowego siniaka : (

  OdpowiedzUsuń
 3. moja siostra uwielbia ten żel, ma kilka tubek rozsianych po całym mieszkaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam go, świetnie usuwał sińce ale delikatnie wysuszał mi skórę pod oczami. Ogólnie bardzo dobry produkt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli jak mąż mnie zacznie lać, to mogę sobie kupić :D hyhyhhyy

  OdpowiedzUsuń
 6. Mówiłam,że Floslek działa cuda:)

  OdpowiedzUsuń