[MANICURE] OPI GREEN - WICH VILLAGE

Hejka :) Dawno nie było lakierów do paznokci a to dlatego, że moje dłonie i paznokcie przez długi czas były w opłakanym stanie. Cały czas stosuję odpowiednie kremy i olejki, żeby stan moich dłoni się poprawił, powoli idzie ku lepszemu ale jeszcze długa droga przede mną! W każdym razie, zaraz mamy lato, wakacje a ja spragniona jestem kolorów, również tych na dłoniach i stopach, więc postanowiłam pomalować lakierem, którego jeszcze nie widzieliście :)
Zapraszam do oglądania!


Jak wiecie lakiery OPI stacjonarnie to spory wydatek - 50zł ale na allegro można je spotkać w cenie ok. 25zł, także warto poszukać ;) W każdym razie, wracając do tego wybranego koloru!
Green - Wich Village to szalony kolor zieleni. Czemu szalony? Na zdjęciach wygląda jak letnia trawa, lekko neonowa i Shrekowa, jednak w świetle dziennym kolor jest znacznie bardziej stonowany. Nie tylko aparat przekłamał kolor ale ten wybrany odcień zyskuje na dziwnym nasyceniu właśnie przy świetle sztucznym! Taki to z niego cudak :D
Jak zauważyliście - pomimo 2 warstw (zawsze nakładam 2) widać maleńkie prześwity. 
Konsystencja lakieru jest bardzo lejąca, ,,chuda" i wymaga minimum 2 a nawet 3 warstw do pełnego krycia. Fakt ten jednak mnie nie zniechęca, gdyż kolor tej emalii jest dla mnie wyjątkowo radosny i z chęcią po niego sięgam w okresie wiosenno - jesiennym :) Dodam w tym miejscu, że w świetle dziennym, przy 2 warstwach te minimalne prześwity aż tak mnie nie raziły, więc 3 warstwy emalii nie dodałam.A jak z trwałością? Wszystkie lakiery firmy OPI trzymają się na moich paznokciach z bazą i top coatem ok 2 tygodni a nawet dłużej, co uważam za dobry wynik :) Na zdjęciach możecie podziwiać pazurki z bazą Marizy do paznokci miękkich i łamliwych, o której pojawi się niedługo post oraz top coatem Sally Hansen Miracle Gel. Taką oto kombinację zaserwowałam moim paznokciom z czystej ciekawości ;) Dam Wam znać za jakiś czas czy ten top coat zdał egzamin ze zwykłym lakierem czy nie.
Jakie kolory nosicie latem na paznokciach?

7 komentarzy