[RECENZJA] EVELINE NAIL THERAPY, MAGICAL GEL 2 STEP SYSTEM, SET 01

Hej :) Kolejny post z paznokciami przed Wami ale tym razem zobaczycie prawdziwy hicior, który mnie wbił w ziemię! Testowałam już lakiery żelowe Sally Hansen, które dla mnie są średnie i na dodatek stosunkowo drogie a tutaj za niską kwotę otrzymujemy produkt, który zmiótł SH.
Ciekawi, co mam do powiedzenia o nowości Eveline?
Czytajcie dalej :)


Pojemność 2x5ml
Cena 17zł


Info ze strony evelinepolska.pl:Skład:Produkty zostały zapakowane w czarne, kartonowe pudełko z różowymi, metalicznymi napisami i okienkiem, przez które widać kolor z setu i top coat. Dodam w tym miejscu, że do wyboru macie 6 wariantów kolorystycznych i odcienie, jakie tam znajdziecie to 100% klasyka :)Lakiery znajdują się w walcowatych, szklanych buteleczkach, w których ukryto aplikator w formie grubego i płaskiego pędzelka.Lakier czerwony jest mocno napigmentowany ale do pełnego krycia i całkowitej radości potrzeba dwóch warstw. Szybko i wygodnie się maluje i w krótkim czasie schnie.

Top również bezproblemowo się nakłada, szybko schnie i pięknie błyszczy. Przede wszystkim przedłuża trwałość lakieru kolorowego. Czy działa jak top wysuszający? Nie wiem, nie zauważyłam takich właściwości.A tak ten set prezentuje się na paznokciach :)
Pragnę Wam powiedzieć, że paznokcie, które tu widzicie są po 2 dniach intensywnej pracy na komputerze, zmywania, gotowania i długich kąpieli w wannie. Widzicie jakąś tragedię?
Ja nie i przyznam szczerze, że jestem pod wielkim wrażeniem!


Podsumowując

Dawno nie zachwyciły mnie tak żadne lakiery niskopółkowe! Brawa wielkie dla firmy Eveline, że wypuściło takie cudo, które ma naprawdę fenomenalną trwałość, piękny błysk i niską cenę :)
Sally Hansen powinno się uczyć jak robić lakiery żelowe bez utrwalania lampą, barwienia płytki i o świetnej trwałości. Czapki z głów drogie Eveline! :)

Lubicie takie rozwiązania?
Znacie lakiery żelowe od Eveline?

3 komentarze